PATRONI INSTYTUCJONALNI

 
PATRONI MEDIALNI

 
 
SPONSORZY ZŁOCI

 

DELL

Dell Technologies to unikalna rodzina firm zapewniających kluczową infrastrukturę, pozwalającą organizacjom na dokonywanie cyfrowej transformacji, modernizację środowiska IT oraz skuteczną ochronę danych. W skład szerokiego portfolio firmy wchodzą: wielokrotnie nagrodzone komputery stacjonarne, rozwiązania 2w1, monitory, zaawansowane usługi bezpieczeństwa i stacje robocze, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Rozwiązania dostarczane przez Dell Technologies umożliwiają modernizację, automatyzację i transformację centrów danych przy użyciu najlepszej infrastruktury konwergentnej, serwerów oraz technologii przechowywania i ochrony danych. Tym samym zapewniają solidną podstawę do transformacji infrastruktury IT poprzez wdrożenie chmury hybrydowej oraz do rozwoju biznesu przy użyciu aplikacji typu cloud-native i rozwiązań big data. Dell Technologies dostarcza swoje kompleksowe i innowacyjne rozwiązania odbiorcom ze 180 krajów – od 98% firm z listy Fortune 500 po klientów indywidualnych.

 

HTC

HTC VIVE – lider wirtualnej rzeczywistości dla biznesu
Jesteśmy Partnerem, który wspiera rozwój Twojej firmy. Dostarczamy najlepsze w swojej klasie, innowacyjne systemy do wirtualnej rzeczywistości, które oferują nowe, bardziej efektywne formy współpracy i zaangażowania oraz rewolucjonizują proces tworzenia i projektowania.
HTC Vive to najbardziej zaawansowany i jedyny w swoim rodzaju ekosystem do wirtualnej rzeczywistości dedykowany dla biznesu i klientów indywidulanych. Innowacyjne gogle VR HTC VIVE pozwalają całkowicie zanurzyć się w wirtualnych światach i interakcjach. To niezwykle efektywne narzędzie biznesowe służące do organizacji wirtualnych spoktań  (VIVE SYNC), warsztatów i konferencji, sprzedaży, szkoleń,  do pracy projektowej na modelach 3D oraz prezentacji produktów. Wykorzysywanie VR w biznesie przynosi firmom orgomne korzyści: pozwala ograniczyć koszy, zwiększa efektywność, skrócić czas wdrażania pracowników i wprowadzania nowych produktów na rynek. Otwiera zupełnie nowe możliwości. Przykładamy ogromną wagę do prywatności i bezpieczeństwa (dane biznesowe są własnością firm), spełniamy wymagania polityki IT oraz zapewniamy wsparcie VPN oraz systemów MDM (zdalnego zarządzania urządzeniami mobilnymi). Ekosystem Vive opiera się na najlepszym sprzęcie VR na rynku. Jesteśmy obecni w 60 krajach i wspieramy 16 języków.
Jeśli chcesz sprawdzić, jakie korzyści HTC VIVE może przynieść dla Twojego biznesu, skontaktuj się z lokalnym biurem sprzedaży w Warszawie: Dorota Paszyńska, dorota_paszynska@htc.com, TEL: +48 698033 013,
Maria Jeruzalska, maria_jeruzalska@htc.com , TEL: +48 606 137 709.

 
SPONSOR

 

TPI

Pozycja lidera nie bierze się z biernego trwania w miejscu, z braku rozwoju, inwestycji i wizji. Mając tego pełną świadomość, przez blisko 30 lat działalności, firma TPI wykorzystuje każdy dzień do wzbogacenia oferty, kształcenia i powiększania kadry, poszerzania obszaru działalności oraz budowania relacji biznesowych, dostarczając najnowocześniejsze technologie pomiarowe 3D. Jako wiodący dostawca rozwiązań pomiarowych 3D, stara się wyprzedzać trendy i wprowadzać je jako pierwsza na rynek.
 

DYSTRYBUTOR AUTODESK

 

TECH DATA

Tech Data łączy świat z potęgą technologii. Chcemy być ważnym ogniwem w technologicznym ekosystemie, dostosowując się do nieustannych zmian w światowym popycie na technologię. Nasi partnerzy gwarantują zasięg, wydajność i fachową wiedzę, a także wspieramy ich w dążeniu do spełniania zmiennych potrzeb rynku technologicznego, oferując doskonałą obsługę, wiedzę i światowej klasy realizacje. Nasze portfolio produktów end-to-end, usług i rozwiązań, wysoce specjalistycznych umiejętności i wiedzy w zakresie technologii następnej generacji umożliwia partnerom oferowanie na rynku produktów i rozwiązań, których świat potrzebuje, by się rozwijać, łączyć i posuwać do przodu.PARTNERZY AUTODESK

 

AEC DESIGN

AEC Design to lider wdrożeń BIM. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu dostarcza najlepszej jakości cyfrowe rozwiązania dla branży architektonicznej, budowlanej i mechanicznej. Jego kompleksowe wdrożenia obejmują szereg stopniowych usprawnień w kierunku cyfryzacji oraz automatyzacji procesów projektowania i budowy. Klienci AEC Design zyskują przewagę konkurencyjną dzięki prowadzeniu budowy w chmurze, uproszczonym procesom biznesowym, lepszej komunikacji oraz współpracy nad coraz bardziej zaawansowanymi projektami.

ARKANCE SYSTEMS

Od 30 lat działamy na polskim rynku rozwiązań procesowych, wspierając pracę inżynierów, wdrażając innowacyjne rozwiązania procesowe wspomagające wiele branż, a w szczególności budownictwo. Dzięki obecności w międzynarodowej grupie Arkance Systems, mamy w swoim portfolio najnowocześniejsze narzędzia kompleksowo wspierające pracę naszych partnerów. Łączymy wartości rodzinnej firmy z możliwościami, jakie daje nam przynależność do międzynarodowej grupy, lidera na europejskim rynku.

CADSOFT

Firma Cadsoft została założona w styczniu 2000 roku przez grupę inżynierów specjalizujących się w rozwiązaniach dla różnych branż projektowych. W tej chwili jest ona jednym z największych autoryzowanych partnerów firmy Autodesk (Gold Partner), dostawcą systemów wspomagających projektowanie, autoryzowanym centrum szkoleniowym i certyfikacyjnym (ATC i ACC). Ponadto w ofercie firmy znajduje się sprzęt komputerowy, drukarki 3D oraz urządzenia peryferyjne.  
 

CADVISION PANOVA GROUP

Firma CADVISION PANOVA GROUP zajmuje się wdrażaniem rozwiązań z zakresu BIM/CAD/PDM/PLM oraz integracją z systemami ERP. Wspomaga firmy na całym etapie tworzenia poprzez dostarczanie oprogramowania do projektowania, analizy i zarządzania informacją wraz z dedykowanymi aplikacjami. Oferuje usługi skanowania 3D, druku 3D i tworzenia wirtualnej rzeczywistości. Prowadzi szkolenia w ramach Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk oraz Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Certiport, a także jest partnerem firm takich jak Autodesk, 3D Gnece, SMARTTECH i Universal Robots.

GRAITEC

GRAITEC Sp. z o.o. (wcześniej Robobat) od 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania (programy, szkolenia i wdrożenia) dla architektów, projektantów i inżynierów. Jako jeden z wiodących na świecie dostawców technologii BIM oferującego dostęp do ponad 200 specjalistów, w ramach naszej oferty BIMUp przeprowadzimy Cię przez proces przygotowań, tworzenia dokumentacji i realizacji projektu BIM w zakresie technologii, szkoleń, standardów, współpracy i dostarczania projektu BIM.

MAN AND MACHINE

Autodesk Platinum Partner – na ten tytuł złożyło się doświadczenie oraz pełni pasji ludzie. Man and Machine należy do grupy Mensch und Maschine, eksperta CAD, CAM i BIM, która dostarcza rozwiązania dla branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej i inżynieryjnej. Firma jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym z wieloletnią tradycją, które działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Stworzyła również autorski program BIM Ready, który wprowadza w świat BIM od podstaw po zaawansowane zagadnienia.

MAT

Firma MAT od 26 lat zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych. Jest dostawcą specjalistycznego oprogramowania CAD, MES, CFD, stacji roboczych, ploterów, peryferii, wysoko przepustowych sieci teleinformatycznych. Od wielu lat realizuje wdrożenia BIM w kraju i za granicą. Eksperci MAT jako jedni z pierwszych w Polsce zyskali status BIM Managerów. MAT posiada status: Autodesk Gold Partner, Autodesk Authorized Training Center, Autodesk Authorized Certification Center.

 

PROCAD

PROCAD SA to zespół blisko 80 specjalistów, inżynierów, ekspertów, którzy codziennie wspierają firmy architektoniczne, projektowe i budowlane w skutecznej integracji, wdrażaniu oraz wykorzystywaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych (CAD, BIM, PDM i nie tylko). PROCAD oferuje kompletne rozwiązania: od oprogramowania, poprzez sprzęt, aż po specjalistyczne szkolenia.